operator wózka widłowego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Janki, mazowieckie

Dla naszego Klienta - szwedzkiej firmy z branży wyposażenia wnętrz poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Nr ref.: 30072
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Janki

Zakres obowiązków:
  • operowanie wózkiem widłowym wysokiego składowania
  • kompletacja towaru
  • rozlokowanie dostaw na regałach magazynowych
  • inne prace magazynowe, zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:
  • uprawienia do obsługi wózków widłowych
  • doświadczenie w pracy na wysokim składzie
  • dyspozycyjność do pracy zarówno w tygodniu, jak i weekendy (w zależności od grafiku)
  • energiczność, samodzielność w działaniu

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca na rzecz znanej, renomowanej firmy - laureat instytutu Great Place To Work 2014
  • możliwość podjęcia stałej współpracy
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)