Operator_Wózka_Widłowego

LeasingTeam Sp. z o.o.

Janikowo, kujawsko-pomorskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Janikowo
Nr ref.: 0022278
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

•Załadunek, rozładunek towaru, odbiór produktu z linii produkcyjnej,
•Dbałość o jakość wykonywanej pracy,
•Pracę porządkowe.

Oczekiwania:

Od Kandydatów oczekujemy:

•Wykształcenia min. zawodowego,
•Książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub gotowości do jej wyrobienia,

Oferta:

Oferujemy:

•Atrakcyjne wynagrodzenie,
•Przyjazne środowisko pracy,
•Umowę o pracę z możliwością zatrudnienia na stałe,
•Zawsze terminową wypłatę wynagrodzeń,

•Pracę w systemie trzyzmianowym, czterobrygadowym,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.