Opis stanowiska pracy

Opteam Poland Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą rekrutacyjną z kapitałem fińskim, która poprzez sieć 31 biur, zlokalizowanych w Finlandii, Polsce, na Słowacji i na Filipinach świadczy usługi rekrutacji, doradztwa personalnego oraz leasingu personalnego w różnych sektorach gospodarki. Jesteśmy nowoczesną firmą rekrutacyjną, która działa zgodnie z zasadami odpowiedzialności społecznej. Jedną z naszych najważniejszych reguł jest stosowanie zasad etyki. Wysokich standardów postępowania oczekujemy zarówno od siebie, jak i od naszych partnerów.
Obecnie dla jednego z naszych fińskich Klientów – firmy produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko:

Operator Wózka Widłowego
Miejsce pracy: FINLANDIA, Hämeenlinna

OPIS STANOWISKA:
Jest to praca w firmie produkcyjnej działającej w branży opakowań metalowych. Do obowiązków na wskazanym stanowisku należy samodzielna obsługa wózka widłowego: Hyster o udźwigu 1,6-3,5 ton (counter balance) oraz pozostałe prace magazynowe.

OFERUJEMY:

- zatrudnienie na podstawie fińskiej umowy o pracę, min 6 miesięcy z mozliwością przedłużenia
- Stawka: 11,80 eur brutto/godz
- dodatki za pracę zmianową
- możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Wymagania

- Doświadczenie zawodowe na danym stanowisku
- uprawnienia do obsługi wózka widłowego
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

Prezentacja firmy

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
6 miesięcy z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
zgodnie z fińskim prawem pracy
Branża / kategoria:
Praca Logistyka