Operator wózka widłowego

Work Service Express.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Work Express Sp. z o.o. (Certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116) dla swojego Klienta,
poszukuje osób na stanowisko:

Magazynier, operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Gliwice, Strefa Ekonomiczna

Obowiązki
- operator wózka widłowego;
- przepakowywanie;
- przygotowanie towaru do wysyłki;
- inne prace magazynowe.

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową na pełny etat;
- stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie;
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
- praca w systemie III-zmianowym;
- pracę w miłej atmosferze;
- atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy.
- stołówka pracownicza, dofinansowanie do posiłków.

Wymagania:
- doświadczenie jako operator wózka widłowego (min.1 rok);
- uprawnienia na wózki widłowe;
- umiejętność dokonywania prostych obliczeń;
- dyspozycyjność
- umiejętność pracy w grupie;
- umiejętność stosowania się do poleceń;
- wysoka motywacja do pracy;
- umiejętność pracy w grupie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.