operator wózka widłowego - pracuj z Randstad, nie wymagamy doświadczenia!

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gliwice, strefa Tulipan Park, śląskie

Masz doświadczenie w pracy na magazynie i wózku widłowym? Szukasz pracy w Gliwicach i okolicy? Dołącz do grona pracowników firmy wytwarzającej tylne i przednie zderzaki dla europejskich producentów branży motoryzacyjnej.

Dla naszego klienta, firmy z branży motoryzacyjnej poszukujemy 5 osób chętnych do pracy jako operator wózka widłowego.

Lubisz wyzwania? Masz doświadczenie w pracy na wózku widłowym i nie jest Ci obca praca na magazynie? Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy od zaraz w nowoczesnym zakładzie na terenie strefy ekonomicznej Tulipan Park w Kleszczowie k. Gliwic.

Nie zwlekaj! Firma o ustabilizowanej pozycji na rynku da Ci możliwość nabycia doświadczenia!

Nr ref.: 31147
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Gliwice, strefa Tulipan Park

Zakres obowiązków:
  • dostarczanie surowców, komponentów, półproduktów na odpowiednie stanowiska montażu oraz wtrysku
  • zgodny z wymaganiami przepływ materiałów, surowców i materiałów opakowaniowych w obrębie magazynów
  • utrzymywanie porządku w strefie produkcyjnej i magazynowej
  • wywóz odpadów i resztek ze stanowisk pracy do kontenerów
  • dostarczanie do magazynu wyrobów gotowych

Oczekiwania:
  • nie wymagamy doświadczenia!
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wraz z wymianą butli gazowych - warunek konieczny
  • motywacja do pracy i chęć nauki i rozwoju

Oferta:
  • praca na terenie Tulipan Park (Kleszczów, gliwicki, Śląskie)
  • atrakcyjny system premiowania
  • dofinansowanie do karty multisport
  • atrakcyjne wynagrodzenie!
  • praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia w struktury Klienta!

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)