Operator Wózka Widłowego

OTTO Work Force

Gdańsk, pomorskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gdańsk

OTTO Work Force Polska Sp. Z o.o jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Nr ref.: SK/RUD/OWW/09/16
Miejsce pracy: Gdańsk Rudniki, ul. Elbląska 110
Wymagania:
dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (6-14 lub 14-22)
uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym
sumienność
pracowitość
zaangażowanie w powierzone obowiązki
Obowiązki:
prace magazynowe
operowanie wózkiem widłowym
Oferujemy:
możliwość pracy na dłuższy okres
stawkę godzinową
umowę o pracę (6-9 miesięcy zatrudnienie przez Agencję, później przejęcie przez Klienta)

Opis dodatkowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Do przesyłanych aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.