Operator Wózka Widłowego

Work Service S.A.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Obowiązki:

  • Załadunek i rozładunek surowca , materiałów do produkcji i wyrobów gotowych;
  • Współpraca z magazynierem pod kątem rozmieszczenia surowca i produktów gotowych na magazynie;
  • Pomoc przy wykonywaniu prac na magazynie.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową;
  • Stabilne zatrudnienie z możliwością przejścia pod strukturę Klienta;
  • Pracę w systemie dwuzmianowym 6-14, 14-22 od poniedziałku do piątku - wolne weekendy;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
  • Możliwość skorzystania z benefitów: ubezpieczenie na życie, karta Multisport, pakiet medyczny;
  • Miłą i kameralną atmosferę pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe;
  • Uprawnienia na wózek widłowy z napędem spalinowym / elektrycznym;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata;
  • Dobra organizacja pracy własnej , komunikatywność , umiejętność rozwiązywania problemów oraz pracy w grupie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.