Operator Wózka Widłowego

Work Service Express.

Cholerzyn, małopolskie

Miejsce pracy: Cholerzyn

Opis stanowiska pracy:

- Rozładunek oraz załadunek samochodów zgodnie z dokumentacją transportową

- Przyjęcie oraz wydanie towaru na/ z magazynu z użyciem skanera

- Dbałość o powierzony sprzęt oraz przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:

- Książeczka SANEPID

- Gotowość do pracy na zmiany oraz w porze nocnej (praca 5 dni w tygodniu, według grafiku)

- Zaangażowanie i motywacja do pracy

- Mile widziane: doświadczenie w pracy na magazynie

- Mile widziane: uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

Oferujemy:

- Umowę o pracę tymczasową

- Pracę na pełen etat

- Wynagrodzenie na poziomie 2300,00 zł brutto/miesięcznie podstawy + 25% premii na okresie próbnym

- Możliwość zrobienia wewnętrzynych uprawnień do obsługi wózków

- Stabilne zatrudnienie z możliwością przejęcia przez Klienta

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.