OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

MK Interim Sp. z o.o.

BŁONIE, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

MK INTERIM jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego rejestru pod numerem 9305. Powstała na początku 2013 roku. Tworzy ją kreatywny zespół specjalistów, posiadający ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży HR.

Wyjątkowość MK INTERIM polega na fachowym i bardzo elastycznym dopasowaniu rozwiązań pozwalających zredukować koszty w zakresie obsługi personalnej procesów. Dbamy o każdego naszego pracownika i umożliwiamy sprawny(bezpieczny) rozwój na rynku pracy.

Stanowisko: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: BŁONIE (Pass)

OPIS STANOWISKA

  • kompletacja zamówień na podstawie dokumentu WZ (towar zawsze na paletach);
  • migracja towaru na magazynie, zmiany lokalizacji
  • załadunek i rozładunek towaru
  • tworzenie dokumentów związanych z wysyłką towaru;
  • prace pomocnicze, porządkowe i inwentaryzacyjne;

WYMAGANIA

  • uprawnienia do prowadzenia i obsługi wózków widłowych
  • doświadczenie w prowadzeniu i obsłudze wózków widłowych (również wysoki skład)
  • BADANIA PSYCHOTECHNICZNE
  • dobry stan zdrowia
  • wysoka dyscyplina pracy
  • gotowość do pracy zmianowej

OFERTA

  • atrakcyjne wynagrodzenie-16,00- 18,00 zł/h
  • stabilne zatrudnienie (umowa cywilno-prawna);
  • możliwe zatrudnienie bezpośrednio u klienta po okresie próbnym (umowa o pracę)
  • SYSTEM PRACY III -zmianowy - Pon.-Pt. , 8h dziennie (możliwe nadgodziny)
  • ELASTYCZNIE DOPASOWANY GRAFIK (różne godziny rozpoczęcia pracy)
  • stałą opiekę koordynatora

Osoby zainteresowane i spełniające w/w kryteria prosimy o przesłanie swojego C.V.

* Informujemy, że odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.

Prezentacja firmy

MK INTERIM jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego re... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne