Operator wózka widłowego

OTTO Work Force

Bieruń, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bieruń

OTTO Polska Sp. z o.o.(nr rej. 2590), jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla naszego międzynarodowego Klienta koncernu spożywczego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- obsługa wózka widłowego niskiego składu
- załadunek rozładunek tirów
- kompletacja towaru
- praca ze skanerem
- wypełnianie dokumentacji z przebiegu pracy

Oferujemy:
- umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
- stawkę godzinową 14,00 zł brutto/h oraz możliwość uzyskania premii do 800zł brutto miesięcznie
- stabilną pracę w systemie III zmianowym
- produkty firmowe wydawane Pracownikom raz w tygodniu
- stałą opiekę koordynatora
- możliwość korzystania z przewozów pracowniczych na trasie Bieruń- Lędziny, Imielin- Mysłowice, Bieruń- Tychy, Bieruń- Oświęcim, Bieruń- Żory, Bieruń- Chełmek- Chrzanów- Libiąż- Jaworzno.

Od naszych Kandydatów oczekujemy:
- książeczki sanepidowskiej
- uprawnień do obsługi wózka widłowego
- dużej motywacji oraz zaangażowania do wykonywanych obowiązków
- doświadczenia na ww. stanowisku min. 3miesiące
- dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.