Dla naszego Klienta, centrum logistycznego z Bielska-Białej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

operator wózka widłowego

Nr ref.: 39718
Praca stała
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie zadań powierzonych przez przełożonego
  • przyjęcia i wydania towaru za pomocą skanerów lub manualnie
  • kompletacja zleceń
  • załadunki i rozładunki
  • wewnętrzne operacje magazynowe
  • udział w realizacji cząstkowych i całościowych spisów inwentaryzacyjnych.
  • odpowiedzialność za powierzony sprzęt, informowanie przełożonego o przebiegu sprzętu i zbliżających się okresach przeglądowych
  • inne operacje magazynowe

Oczekiwania:
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składu
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy (możliwości zatrudnienia na umowę o pracę na czas nieokreślony)
  • system premiowy
  • bogaty pakiet socjalny - m.in. opieka medyczna, karta Multisport

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)