ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Opis stanowiska:
- Obsługa wózka widłowego
- Realizacja procesów magazynowych
- Wykładanie towarów
- Kompletowanie zamówień

Wymagania:
- Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
- Aktualne psychotesty – mile widziane
- Doświadczenie min. 3 miesięce
- Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym (4 dni w tygodniu/10.5 godzin)
- Motywacja i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
- Umiejętność organizacji pracy własnej
- Sumienność i przywiązanie do szczegółów

Oferta:
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
- Przyjazną atmosferę pracy
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bezpośrednio u naszego Klienta)
- Wynagrodzenie podstawowe - 14 zł/h brutto plus premia
- Dodatkowe benefity (m.in. obiady za 1 zł, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, karta multisport)
- Bezpłatny transport pracowniczy z wybranych miejscowości
- Możliwość podjęcia pracy od zaraz
- Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie.

Nr ref: OWW/008/LFM

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials