Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla swojego renomowanego Klienta na terenie południowych Niemiec okolice Augsburga kandydatów na stanowiska:

Operator (kierowca) wózka widłowego
w dużym centrum logistycznym - znana branża motoryzacyjna

Zakres prac:

obsługa wózków widłowych różnego typu
rozwożenie palet na oznaczone miejsca w magazynie
współpraca z działem magazynowym

Oferujemy:

Stawkę 10,00 Euro brutto/godz.
dieta 20 Euro netto dziennie
zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

Wymagania

uprawnienia na wózki widłowe
obsługa skanera
znajomość programu SAP
doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się
doświadczenie w pracy na magazynie

Mile widziane / Preferowane

posiadanie ważnego prawa jazdy (minimum kat. B) oraz samochodu

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
12
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne