IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Operator wóżka widłowego

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

ZADANIA:

  • obsługa wózka widłowego zgodnie z posiadanymi uprawnieniami i zasadami użytkowania
  • przygotowanie i wydawanie części ma produkcję
  • przyjmowanie zwrotów z produkcji
  • obsługa systemu magazynowego i skanera
  • proste prace magazynowe

FIRMA OFERUJE:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • atrakcyjny system premiowy - nawet powyżej 500 zł brutto miesiecznie
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa
  • dofinansowanie do wakacji

WYMAGANIA:

  • UPRAWNIENIA NA WÓZKI WIDŁOWE - UDT
  • doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • doświadczenie w pracy ze skanerem będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym oraz w weekendy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.