Operator wózka widłowego

Biznes Partner Sp. z o.o.

90-117 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP. Z O.O. wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr. 491 zatrudni na stanowisko:

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH (WYSOKI SKŁAD)

Miejsce pracy: Kutno

Obowiązki:

- wykonywanie operacji magazynowych przy użyciu wózka widłowego (wysoki skład) - kompletacja, paletyzacja,
- dbałość o właściwe wykorzystanie i stan techniczny powierzonego mienia (narzędzia, towar, materiały eksploatacyjne, itp.),
- dbanie o ład i porządek na miejscu pracy, odpowiedzialność za powierzone mienie,

Wymagania:

- doświadczenia na podobnym stanowisku min. pół roku,
- odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym),
- wykształcenie podstawowe,

Oferujemy:

- pracę na cały etat,
- stawkę godzinową,
- umowę o pracę tymczasową,
- możliwość zatrudnienia bezpośredni przez firmę,
- miłą atmosferę pracy,

CV prosimy przesyłać przez serwis z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Aplikacje nie spełniające w/w warunków nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne