Operator wózka widłowego

P.P.H.U. Euro - Astar

62-035 Kórnik, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Euro-Astar, działa w branży drzewnej od 1983r. Posiada ugruntowaną pozycję na rynku, aktualnie w związku z rozwojem działalności produkcyjnej poszukuje nowych pracowników.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Obowiązki
- logistyka wewnętrzna, załadunki / rozładunki aut dostawczych, przy wykorzystaniu czołowego wózka widłowego o udźwigu do 3t (diesel, pełna kabina)

Oferujemy
- zatrudnienie na umowę o pracę
- wynagrodzenie zasadnicze + premia
- regularne godziny pracy od pon. do pt.
- praca na jedną zmianę
- praca na dobrym jakościowo, nowoczesnym wózku widłowym z pełną kabiną i ogrzewaniem

Wymagania

- uprawnienia na wózek widłowy
- doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej, lub hurtowni budowlanej mile widziane

Prezentacja firmy

Firma Euro – Astar istnieje już na rynku od 1982 roku. Na początk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców