Operator wózka widłowego ze znajomością niemieckiego

OTTO Work Force

Niemcy, zagranica

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy

Masz doświadczenie w operowaniu wózkami widłowymi? Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy w nowoczesnej firmie rodzinnej w Niemczech!

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - NIEMCY

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie w euro
• Możliwość robienia nadgodzin – zarobisz jeszcze więcej!
• Umowę o pracę na prawie niemieckim
• Opiekę koordynatorów
• Zakwaterowanie
• Po 6 miesiącach możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta!
• Pracę w systemie dwuzmianowym
• Dopłaty do zakwaterowanie przy 100% frekwencji

Obowiązki:

• Załadunek i rozładunek dostaw
• Dbanie o narzędzia pracy wózek widłowy oraz przydzielonych obszarów magazynu
• Przygotowywanie materiałów do przechowywania lub transportu
• Bieżąca inspekcja materiałów przychodzących

Wymagania:

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Uprawnienia na wózki widłowe
• Gotowość do uczenia się technik i procesów magazynowych
• Umiejętność pracy w zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.