Operator wózka widłowego/ załadunek palet

EuropaJOB Sp. z o.o.

Niemcy, okolice Lipska, zagranica

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Obowiązki:

- prawidłowa obsługa wózka widłowego typu Kalmar, Linde o ładowności od 3, 5, 8 do 16 ton
- załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
- bezpieczny transport różnorodnych towarów na terenie zakładu
- załadunek i opróżnianie komory suszarniczej
- prawidłowa obsługa, dopasowanie i przechowywanie różnych rodzajów palet, kontrola towarów załadowywanych i rozładowywanych
- komisjonowanie zamówień klientów, pod względem oczekiwanej jakości i ilości
- opracowanie dowodów dostawy
- konserwacja wózków widłowych

Wymagania

- aktualna licencja operatora wózka widłowego z napędem elektrycznym/ na olej napędowy
- praktyka prowadzenia wózka ze zwiększoną ilością palet (4 lub 6)
- doświadczenie w manipulacji wózkiem z konkretnym załadunkiem (napoje/kamienie)
- niezawodność, elastyczność i dyspozycyjność
- wytrzymałość fizyczna i umiejętność samodzielnej pracy
- gotowość do pracy w systemie czterozmianowym
- codzienna droga do pracy nie powinna przekraczać 35 km – w przeciwnym razie wymagana jest przeprowadzka
- co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego (weryfikacja)

Oferujemy:

- dostosowane do kwalifikacji i wyników stawki godzinowe
- uregulowane dodatki za pracę w nocy, niedziele i dni świąteczne
- dokumenty, które powinny być dołączone do aplikacji: szczegółowe CV, opis kwalifikacji, referencje, zaświadczenia o ukończonych szkoleniach/kursach

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji