OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (z uprawnieniami UDT) - NIEMCY

FallWork Sp. z o.o.

STUTTGART, zagranica

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: STUTTGART

FallWork Sp z o.o. certyfikat 6231 obecnie dla naszego Klienta renomowanego producenta elementów z tworzyw sztucznych poszukujemy Kandydatów, gotowych do wyjazdu i pracy zarobkowej w Niemczech. Zapewniamy stabilne i legalne zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach. Poszukujemy kilkunastu osób na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (z uprawnieniami UDT) - przyjmujemy bez znajomości języka

Miejsce pracy Stuttgart

Zakres obowiązków:

Komplementacja towaru zgodnie z potrzebami działu produkcyjnego, na podstawie zleceń (przyjęcia i wydania towaru) zgodnie z gospodarką magazynową

Transport elementów i surowców na produkcję lub przygotowanie komponentów do wysyłki

Załadunek i rozładunek towarów

Dbałość o utrzymanie ciągłości dostaw surowców

Oferujemy:

Okres pracy. Kontrakt min. 6 miesięcy z możliwością przedłużenia

Legalne zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę (z odprowadzanymi składkami)

Atrakcyjną stawkę godzinową, przekładającą się na konkurencyjne wynagrodzenie miesięczne

Gwarantowaną ilość godzin do wypracowania w miesiącu

Możliwość podjęcia płatnych nadgodzin

Ustawowe dodatki z tytułu zmiany nocnej, pracy w sobotę

Zakwaterowanie na miejscu - całkowity koszt zakwaterowania po stronie pracownika to 170 € miesięcznie (nocleg oraz dodatek paliwowy)

Informujemy, że nie pobieramy prowizji od Kandydatów.

Wymagania:

Uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT - są konieczne.
Prosimy o zawarcie w nadsyłanym CV informacji, że uprawnienia są wydane przez Urząd Dozoru Technicznego
Poszukujemy osób z udokumentowaną praktyką w prowadzeniu wózków czołowych

Min. 1 roczne na analogicznym stanowisku

Nie wymagamy znajomości j. niemieckiego.

Podstawowa znajomość będzie dodatkowym atutem.

Informujemy, że projekt rozpoczyna się kwalifikacją praktyczną związaną ze sprawdzeniem umiejętności prowadzania wózków w Poznaniu i płatnym przeszkoleniem do zadań.

Mile widziane:

Własny samochód i prawo jazdy. Dla osób zdecydowanych użyczyć auto w projekcie przewidujemy wyższą stawkę. Prosimy o zaznaczenie tej informacji w CV.