Operator wózka widłowego z uprawnieniami na suwnice

OTTO Work Force

Września, wielkopolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Września

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Operator wózka widłowego

Nr Ref. MC/OWW/Wrześ/06/2014

Września- woj. Wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

• Załadunek, rozładunek samochodów ciężarowych,

• Obsługa wózka widłowego oraz obsługa suwnic,

• Transportowanie towarów z obszarów przyjęcia do strefy składowania,

Wymagania

• Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych ,

• Uprawnienia na wózki widłowe,

• Uprawnienia na suwnice

• Znajomość języka angielskiego – stopień komunikatywny,

• Dyspozycyjność do pracy w systemie równoważnym,

• Umiejętność pracy w grupie, bezkonfliktowość,

• Dobra organizacja pracy własnej,

Oferujemy

• Praca w systemie dwuzmianowym (6.00-18.00 oraz 18.00-6.00)

• Zatrudnienie w formie pracy tymczasowej.

• Pracę w środowisku międzynarodowym.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji w odpowiedzi na to ogłoszenie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.