Operator Wózka Widłowego z UDT

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

Obsługa wózków widłowych elektrycznych
Kontakt z dokumentami dostaw (weryfikacja pod kątem zgodności ilościowej i jakościowej wydawanego/przyjmowanego towaru)
Raportowanie w systemie excel danych z ruchów magazynowych
Współpraca z działami : sprzedaż, logistyka, przetwórstwo

Wymagania

Uprawnienia na wózki widłowe
Praktyczna znajomość prowadzenia wózka widłowego
Sumienność
Motywacja do pracy

Oferujemy:
-pracę od zaraz w systemie 3 – zmianowym,
-umowę o pracę na pełen etat,
-atrakcyjne wynagrodzenie.
-solidne premie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: