Operator wózka widłowego z doświadczeniem

Industrial Training & Recruitment Company Spółka z o.o.

Rotterdam, zagranica

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: POMOCNIK MONTERA RUSZTOWAŃ Z UPRAWNIENIAMI NA WÓZKI WIDŁOWE (PL)

Miejsce pracy: HOLANDIA, BELGIA

PRACA OD ZARAZ!
Obowiązki:
- obsługa wózka widłowego
- pomoc przy montażu i demontażu rusztowań przemysłowych typu Layher

Wymagania

- uprawnienia na wózki widłowe (polskie),
- znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
- umiejętność współpracy w grupie,
- gotowość do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu na Pomocnika Montera Rusztowań typu Layher w terminie od 20.07.2015
- certyfikat bezpieczeństwa VCA - mile widziany,
- certyfikat w normie SSVV - mile widziany
- mile widziane uprawnienia (polskie) na ładowarki teleskopowe Manitou

Jeśli nie posiadasz wymienionych certyfikatów pomożemy Ci je uzyskać.

Oferujemy:
- wynagrodzenie w oparciu o stawkę godzinową,
- bezpłatne zakwaterowanie;
- bezpłatny transport do miejsca pracy na terenie Holandii oraz Belgii;
- opiekę polskich koordynatorów;
- długoterminowe kontrakty;
- pomoc w uzyskaniu niezbędnych certyfikatów.

Prezentacja firmy

Industrial Training & Recruitment Company Spółka z o.o. <br/> <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie