Operator wózka widłowego z doświadczeniem Holandia

OTTO Work Force

Wrocław, dolnośląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wrocław

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, kandydatów na stanowisko:

PAKOWANIE CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH W MIĘDZYNARODOWEJ FIRMIE- NIEMCY

Nr. Ref: AZ/AUT/08/14/NL
Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska pracy:
-Praca typowo magazynowa z wykorzystaniem wózków widłowych przednich i bocznych.

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową
- zakwaterowanie w okolicy zamieszkania
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
- ubezpieczenie
- pracę w renomowanej firmie

Warunki konieczne:
- dobra znajomość języka angielskiego!!!
- uprawnienia na wózki widłowe ( preferowane w języku angielskim)
- doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych
- gotowość do wyjazdu od zaraz

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.