Operator Wózka Widłowego Wysokiego Składu

Axell Polska

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Axell Polska 2004 (nr rej. agencji zatrudnienia 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe, poszukuje dla swojego Klienta, kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Łódź, ul. Nowy Józefów (w pobliżu: Retkinia/Konstantynów Ł.)

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową:
- system pracy 3 zmianowy.

Wymagania

- zezwolenie na kierowanie wózkami jezdniowymi podnośnikowymi,
- aktualne orzeczenie psychologiczne,
- doświadczenie w pracy na wózkach widłowych typu reach truck.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmy Axell Holandia Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2004 Sp. z o.o. z siedzibą: 96-100 Skierniewice ul. Rybickiego 41, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Axell oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
14PLN - 14PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka