Operator wózka widłowego wysokiego składowania

Beetsma Sp. z o.o.

Wysogotowo, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zadania na stanowisku:

  • Kompletowanie zamówień dla Klientów,
  • Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania.

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania,
  • Doświadczenie w pracy na magazynie.

Oferta Klienta:

  • Stała praca w prężnie rozwijającej się firmie z branży metalurgicznej,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie (okres próbny) 3200 zł brutto, po okresie próbnym 3700 zł brutto.

Prezentacja firmy

Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) jest częścią międzynarodowego holdingu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria