Operator wózka widłowego wysokiego składowania

Logart

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest znana firma handlowa zajmująca się produkcją, magazynowaniem i dystrybucją mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz, postrzegana za jednego z najlepszych pracodawców na polskim i międzynarodowym rynku pracy. Aktualnie na zlecenie tego przedsiębiorstwa poszukujemy:

Operatora wózka widłowego (wysoki skład)
Lokalizacja: Warszawa Targówek

Zakres obowiązków:

Obsługa towarów: rozładunek, transport wewnętrzny w sklepie, uzupełnianie zapasów, wydawanie towaru z magazynu
Odpowiedzialność za utrzymanie pełnego zaopatrzenia sklepu
Praca w systemie 3-zmianowym 7 dni w tygodniu (2 dni wolne).

Oferujemy:

Umowę o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie na poziomie 2600 zł netto
Premie roczną wysokości wynagrodzenia
Przyjazną atmosferę pracy
Pracę w nowoczesnym magazynie z rozbudowana infrastrukturą socjalną
Realną możliwość rozwoju w strukturach firmy
Możliwość poszerzania wiedzy z zakresu logistyki i magazynowania
Darmowe posiłki, kartę sportową, prywatną opiekę zdrowotną, dodatki okolicznościowe.

Wymagania

Uprawnienia do obsługi wózków widłowych wysokiego składowania (warunek konieczny)
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
Otwartość, komunikatywność
Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
Elastyczne podejście do pracy i gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 3 900PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Logistyka