Operator wózka widłowego wysokiego składowania - Mysłowice

Work Service Express.

Mysłowice, śląskie

Do ustalenia
Miejsce pracy: Mysłowice

Agencja pracy
Work Express Sp. z o.o.
to zespól specjalistów dbających o rozwój Twojej kariery zawodowej.
Certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego.
Dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:
Operator wózka widłowego wysokiego składowania

Opis stanowiska pracy:

Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania (wózki boczne);
Obsługa procesów magazynowych poszczególnych działów;
Przeprowadzanie destokażu/stokażu towarów w wyznaczonych strefach;
Kontrola jakościowa składowanych palet;
Praca w warunkach chłodniczych 4-8 st. C. ;

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę z początkowym wynagrodzeeniem 2300 brutto ;
Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
Atrakcyjny system miesięcznego premiowania w oparciu o osiągane wyniki wzbogacony o dodatkową premię roczną i bonusy za zgłaszanie zaobserwowanych nieprawidłowości oraz pomysłów usprawniających;
Dodatki socjalne w postaci „wczasów pod gruszą”, świątecznych bonów towarowych, wsparcia finansowego dla osób w trudnej sytuacji życiowej;
Możliwość rozwoju zawodowego w ramach grupy XPO;

Wymagamy:

Doświadczenia na podobnym stanowisku;
Odpowiedzialność i sumienność;
Dyspozycyjność (praca na zmiany);
Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi;
książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych wysokiego składu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.