Operator wózka widłowego wysokiego składowania - Holandia

Beetsma Sp. z o.o.

Echt, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy od zaraz zmotywowane osoby do pracy jako operatorzy bocznych wózków widłowych wysokiego składowania.

Praca na co najmniej 9 miesięcy.

Wymagania:

  • certyfikat potwierdzający umiejętności
  • doświadczenie w pracy jako operator wózka
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • dyspozycyjność od zaraz na długi okres czasu
  • chęć i motywacja do pracy fizycznej
  • mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co tydzień
  • zakwaterowanie
  • pomoc w załatwieniu formalności i opiekę koordynatora
  • możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie