Operator wózka widłowego – wysokie zarobki / bez doświadczenia!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Teolin, Brzeziny, Andrespol, Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Teolin, Brzeziny, Andrespol, Łódź

Posiadasz uprawnienia UDT na wózki widłowe? Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w ich obsłudze lub rozwinąć umiejętności, które już posiadasz? Jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie trzyzmianowym?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś TAK, to mamy pracę dla Ciebie!

Obowiązki

Do Twoich przyszłych zadań będzie należała obsługa wózka widłowego podczas przyjmowania i wydawania towaru oraz rozlokowywania go w magazynie. Będziesz także obsługiwał skaner oraz dbał o powierzony towar i sprzęt.

Oferujemy

W zamian za Twoje zaangażowanie zapewniamy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin. Oferujemy również atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe w wysokości 18 zł brutto. Pracujemy od poniedziałku do piątku, ale jeśli chcesz dodatkowo zarobić - możliwe są nadgodziny. Zapewniamy także szkolenie przed przystąpieniem do pracy i stałą opiekę koordynatora personalnego.

Nie czekaj ani chwili dłużej! Zacznij pracę z nami jako Magazynier - WYŚLIJ CV!

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 506 561 604.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.