Operator wózka widłowego (wysoki skład)

Logart

Nadarzyn, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Logart jest agencją doradztwa personalnego, która od 2003 roku specjalizuje się w obsłudze sektorów: logistyki oraz produkcji.
Posiadamy Certyfikaty Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej: 1624/1a, 1624/1b, 1624/2, 1624/3, 1624/4.

Naszym klientem jest znana firma zajmująca się magazynowaniem i dystrybucją produktów codziennego użytku. Obecnie trwa nowy nabór do magazynu tej firmy w Nadarzynie, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Magazynier - Operator wózka widłowego

Opis stanowiska:

- Transport towarów wewnątrz magazynu, obsługa regałów na wysokości 6-9 m

- 3 zmianowy rozkład pracy

- Dla osób chętnych praca na chłodni (temperatura max do 7 stopni C).

Oferujemy:

- Pracę stałą (przejęcia bezpośrednio przez firmę po ok. 3 miesiącach),
- Umowę o pracę,
- Ubranie robocze,
- Możliwość ustalenia zmiany z osobami, które dojeżdżają z tej samej miejscowości.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na zamieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy Logart oraz na ich przetwarzanie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Logart. Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie wglądu, zmiany oraz usunięcia moich danych osobowych”.

Wymagania

- Uprawnienia oraz doświadczenie w zawodzie operatora wózka widłowego bocznego,

- Książeczka sanepidu lub gotowość wyrobienia,

- Odpowiedzialność.

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 600PLN - 2 600PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka