OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO WÓZEK BOCZNY

OTTO Work Force

Kraków, małopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kraków

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - WÓZEK BOCZNY

nr referencyjny : JBZ/OWWSB/10/14

Obowiązki:

- prace magazynowe
- przyjmowania, wydawanie zamówień, foliowanie
- praca przy obsłudze wózka widłowego spalinowego bocznego
- praca w magazynie jednego z hipermarketów budowlanych

Oferujemy:

- pracę w oparciu o umowę zlecenie
- pracę od poniedziałku do piątku zmianową między godzinami 7:00 do 21:00 plus 2 soboty w miesiącu godziny 8:00 do 16:00
- atrakcyjną stawkę godzinową
- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
- pracę w Krakowie rejon Bronowice

Wymagania:

- uprawnienia na obsługę wózka widłowego bocznego
- doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych spalinowych
- doświadczenie w obsłudze sprzętu magazynowego
- doświadczenie w pracy na magazynie marketu będzie dodatkowym atutem
- silna motywacja do pracy
- sumienność
- dynamiczność w działaniu
- zaangażowanie w pracę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.