Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • załadunek i rozładunek towarów przy użyciu wózka widłowego
  • przyjmowanie dostaw i wydawanie zamówień
  • zabezpieczanie towaru w magazynie oraz dbałość o porządek na hali

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • uprawnień do obsługi wózków widłowych z UDT
  • doświadczenie w pracy w magazynie
  • systematyczności i dokładności
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym od pon. do pt.

W ZAMIAN OFERUJEMY:

  • pracę w magazynie zlokalizowanym przy ul. Inwestycyjnej w Sosnowcu
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 3520 zł brutto w czasie okresu próbnego, po 1 miesiącu 4000 zł brutto + dodatki za pracę w godzinach nocnych

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców