operator wózka widłowego w Kędzierzynie-Koźlu, 1.08-23.08

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Dla Naszego Klienta - firmy z branży przemysłowej prowadzimy aktualnie rekrutację osób na stanowisko:

Nr ref.: 32484
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Zakres obowiązków:
  • załadunek i rozładunek towaru
  • sortowanie butli
  • odpowiednie składowanie i oznakowanie produktów
  • oznaczanie i czytanie informacji z urządzeń elektronicznych
  • drobne prace porządkowe

Oczekiwania:
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego ( min. 1 rok)
  • motywacja do pracy

Oferta:
  • umowę o pracę w okresie 01.08.2015-23.08.2015
  • pracę na jedna zmianę w godzinach 6-14
  • atrakcyjną stawkę

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)