Operator Wózka Widłowego w Drukarni

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:

  • Transport towarów i surowca na terenie zakładu,
  • rozładunek dostaw towaru,
  • dostarczanie wózkiem widłowym surowców na produkcję,
  • odbiór gotowych wyrobów z produkcji i transport wózkiem widłowym na magazyn,
  • przygotowywanie towaru do wysyłki,
  • ścisła współpraca z działem magazynowym,

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • doświadczenie w operowaniu wózkiem widłowym
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • uczciwość,

Oferta:

  • praca w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku i cieszącej się dobrą renomą,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość osobistego i zawodowego rozwoju,
  • praca w przyjaznej atmosferze.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials