Operator wózka widłowego w branży automotive!

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe w rozwijającej się, międzynarodowej firmie? Mamy ofertę pracy dla Ciebie! Dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży automotive, poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Nr ref.: 34289
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Gliwice

Zakres obowiązków:
  • kompletacja komponentów produkcyjnych
  • obsługa wózków widłowych
  • załadunek oraz rozładunek komponentów
  • dostarczanie i odbiór komponentów z linii produkcyjnej
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • praca na magazynie firmy produkcyjnej z branży Automotive
  • obsługa komputera

Oczekiwania:

  • minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym
  • uprawnienia na obsługę wózków jezdniowych

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością pracy na stałe
  • atrakcyjny system wynagradzania i premiowania
  • praca w systemie trzyzmianowym
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • możliwość rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)