Operator wózka widłowego typu REACH TRUCK

Beetsma Sp. z o.o.

Haga, zagranica

Opis stanowiska pracy

• Posiadasz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych typu REACH TRUCK?
• Znasz język angielski na poziomie min. średniozaawansowanym?
• Chcesz pracować na terenie Holandii?
• Jesteś dyspozycyjny do podjęcia długofalowej współpracy - min 9 m-cy?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś cztery razy TAK - to nie czekaj, aplikuj.

Mamy oferty pracy właśnie dla Ciebie.

Pracując dla nas otrzymasz:

• legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
• możliwość rozwoju zawodowego
• ubezpieczenie, zakwaterowanie, transport do pracy
• opiekę koordynatora na terenie Holandii
• stały kontakt z biurem w Polsce.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza, kontaktu telefonicznego, mailowego bądź osobistego odwiedzenia biura w Katowicach, ul. Gliwicka 228.

Edyta +48 790 570 454 e.staszak(małpka)beetsma.pl
Żaneta +48 508 569 173 zaneta.cien(małpka)beetsma.pl

Czekamy na Ciebie!

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka