Operator wózka widłowego typu man-up OD ZARAZ!

Axell Holandia Sp. z o.o

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Axell Holandia jest firmą pośrednictwa pracy z międzynarodowymi doświadczeniami, należącą do holenderskiej grupy Carpenter Europe [nr certyfikatu 4106], skutecznie działającą od 1999 roku. W swoich działaniach opieramy się na wieloletnich doświadczeniach międzynarodowych oraz o wypracowane i sprawdzone metody działania w Polsce.

Dzięki dobrej, ugruntowanej pozycji firmy Axell na rynku pracy w Holandii, możemy naszym pracownikom z Polski zaoferować stałą pracę w renomowanych firmach holenderskich z którymi współpracujemy od lat. Proponujemy pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, wyłącznie w firmach odznaczających się bardzo pozytywnym nastawieniem kierownictwa tych firm, do pracowników z Polski.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy operatora man up truck

Miejsce pracy: Maastricht

- Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
- Możliwość długotrwałej współpracy
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
- Darmowy transport do pracy
- Opiekę polskich koordynatorów
- Tygodniowy system wynagrodzeń
- Po przepracowanym tygodniu możliwość otrzymania zaliczki
- Po przepracowaniu czterech tygodni BONUS
- Przejazd do Holandii GRATIS (ważny do 9.07)

Wymagania

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Certyfikat upoważniający do pracy z man up truck
- Prawo jazdy kat. B
- Doświadczenie na w pracy z wózkiem typu man up truck

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka