Operator wozka widlowego typu heftruck z upr. holenderskimi

Pran Sp. z o.o.

Leerdam, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - znanej fabryki wyrobow szklanych poszukujemy kandydata na stanowisko

Operator wozka widlowego prostego (heftruck)

Oferujemy ciekawa, satysfakcjonujaca prace na warunkach holenderskich, z gwarancja godzin i opieka koordynatorow.

Wymagania

- Certyfikat  HOLENDERSKI na obsluge wozkow widlowych prostych (heftruck)

- Znajomosc jezyka angielskiego

- Prawo jazdy kat B

- Gotowosc do pracy rowniez na dziale pakowania

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka