Operator wózka widłowego Tychy

Work Service Express.

Tychy, śląskie

Miejsce pracy: Tychy

Agencja Pracy Tymczasowej Work service Express Sp. z o.o.
to zespół specjalistów dbających o rozwój Twojej kariery zawodowej.
Dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:
Magazynier – operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Tychy obok bramy towarowej FIATA

Work Express Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, dla swojego Klienta w Tychach poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:
Magazynier – operator wózka widłowego.

Zakres obowiązków:
- Obsługa wózka widłowego;
- Obsługa programu komputerowego;
- Składowanie towaru na regały;
- Rozwożenie asortymentu po hali produkcyjnej.

Oferujemy:
- Umowę o pracę tymczasową na pełny etat z możliwością zatrudnienia bezpośrednio pod firmą;
- Pracę od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym;
- Atrakcyjny system premiowy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania.
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14.

Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Wymagamy:
- Uprawnienia do obsługi wózków widłowych;
- Doświadczenie minimum rok w pracy na wózkach widłowych.
- Znajomość obsługi komputera;
- Mile widziana znajomość obsługi programu SAP;
- Przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
- Chęć długofalowej współpracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.