Operator Wózka Widłowego / Strzelce Opolskie

Gi Group Sp. z o.o.

Strzelce Opolskie, opolskie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Zakres obowiązków:

• Obsługa wózka widłowego,
• Rozładunek i załadunek towaru,
• Przygotowywanie towarów do wysyłki
• Wypisywanie dokumentów magazynowych,
• Inne prace magazynowe, dbanie o stan techniczny wózka

Wymagania:

• Posiadanie uprawnień do kierowania wózkami widłowymi,
• Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora wózka widłowego,
• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
• Rzetelność i zaangażowanie

Oferujemy:

• Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanych standardach pracy
• Możliwość rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji
• Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością premii
• Zatrudnienie od zaraz na pełny etat bezpośrednio u pracodawcy
• Stabilne warunki zatrudnienia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.