operator wózka widłowego/składacz

Randstad Polska Sp. z o.o.

Sochaczew, mazowieckie

Dla Naszego klienta, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO / SKŁADACZ

miejsce pracy - Elżbietów k. Sochaczewa

Agencja Pracy Tymczasowej Randstad Polska Sp. z o.o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, specjalizującą się między innymi w rekrutacji z dziedziny logistyki i produkcji.

Nr ref.: 39760
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Sochaczew

Zakres obowiązków:

Do Twoich zadań będzie należało:

- obsługa wózka widłowego
- załadunek i rozładunek towaru
- składanie opakowań

Oczekiwania:

Idealny kandydat/kandydatka:
- posiada książeczkę sanepidu
- jest punktualny, dokładny i zdyscyplinowany
- posiada uprawnienia na wózki widłowe
- jest dyspozycyjny do pracy w na 3 zmiany
- posiada min. zawodowe wykształcenie

Oferta:

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę na pełny etat
- wynagrodzenie brutto do 2750 zł /m-c (podstawa + premia)
- bezpłatny dojazd z Sochaczewa i Teresina

Jeżeli oferta Cię zainteresowała, aplikuj przez formularz, zadzwoń do nas lub wyślij SMS o treści "PRODUKCJA WÓZEK", a oddzwonimy.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)