operator wózka widłowego/składacz

Randstad Polska Sp. z o.o.

Łowicz, mazowieckie

Dla Naszego klienta, lidera branży logistycznej poszukujemy kandydatek do pracy na stanowisku

miejsce pracy - ELŻBIETÓW k. Sochaczewa

Agencja Pracy Tymczasowej Randstad Polska Sp. z o.o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, specjalizującą się między innymi w rekrutacji z dziedziny logistyki i produkcji.

Nr ref.: 39758
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Łowicz

Zakres obowiązków:

Do Twoich zadań będzie należało:

- obsługa wózka widłowego
- załadunek i rozładunek towaru
- składanie opakowań

Oczekiwania:

Wystarczy, że
- masz uprawnienia na wózki widłowe
- jesteś dyspozycyjny do pracy na 3 zmiany
- posiadasz książeczkę sanepidu
- podchodzisz poważnie do pracy i powierzonych zadań

Oferta:

Oferujemy Tobie:

- stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę (ZUS, urlop itp.)
- wynagrodzenie godzinowe do 15,60 PLN brutto (podstawa + premia)
- BEZPŁATNY dojazd z Łowicza i okolic

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta możesz :
- wysłać CV przez formularz
- zadzwonić do nas
- wysłać SMS o treści PRODUKCJA WÓZEK, a oddzwonimy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)