Operator wózka widłowego przedniego

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Almelo, zagranica

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od 15 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Almelo

Opis stanowiska:

  • Praca jako operator wózka widłowego przedniego w magazynie o temp.-20 stopni C
  • Praca przy rozładunku ciężarówek
  • Rozładunek paczek z głęboko mrożonymi produkatmi mięsnymi

Oferujemy;

  • Stawka godzinowa brutto 9,24 € plus dodatek tygodniowy 25 euro netto
  • Comiesięczne wypłaty na konto
  • Transport sprawdzonymi przewoźnikami do Holandii
  • Transport z miejsca zakwaterowania do pracy
  • Zakwaterowanie i opiekę polskich koordynatorów w Holandii
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
  • Pomoc w dopilnowaniu wszystkich formalności, takich jak numer SOFI
  • Zaliczka już po pierwszym przepracowanym tygodniu
  • Możliwość długotrwałej współprac

Dodatkowo:

  • Pakiet startowy o wartości 120 zł (poszewka na pościel, holenderska karta do telefonu, słowniczek polsko-holenderski)
  • Internetowy profil pracowników, który zawiera: wizualny pasek wypłat, wyliczenia przepracowanych godzin i poniesionych kosztów oraz wgląd do wszelkich dokumentów

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Motywacja i zaangażowanie do pracy w trudnych, minusowych temperaturach
  • Chęć do pracy w Holandii na dłuższy okres
  • Mile widziane prawo jazdy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.