Operator wózka widłowego/ pracownik produkcji

OTTO Work Force

Poznań, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Poznań

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta w Poznaniu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Operator wózka widłowego
ML/OWW/03/2016/

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska
- obsługa logistyki wewnętrznej w zakresie przewożenia towarów i materiałów produkcyjnych na terenie zakładu
- dokonywanie załadunków i rozładunków
- kontrola i wypełnianie podstawowych dokumentów produkcyjno - magazynowych

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe, mile widziane techniczne
- uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
- doświadczenie w pracy operatora wózka na hali magazynowej lub produkcyjnej

Oferujemy
-umowę o prace tymczasową
-pracę w systemie trzy zmianowym
-atrakcyjne dodatki za pracę w niedziele (200%) i soboty (100%)
-możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w kierunku operatora innych maszyn

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.