Operator wózka widłowego, pracownik magazynu

Electrolux Poland Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

Miejsce pracy: Zabrze
Dla nas codzienność każdego dnia to więcej niż wprowadzenie na rynek najnowszego produktu lub technologii. Chodzi o poprawę codziennego życia milionów. Pozostając pokornym i otwartym na nowe pomysły – chcemy przesuwać możliwości w gotowaniu, porządkowaniu i dobrym samopoczuciu w domu. Ale aby to robić, potrzebujemy więcej osób, które chcą wprowadzać innowacje i mają pomysły, jak zmienić życie w domu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- obsługa i kierowanie wózkiem widłowym
- rozładunek i załadunek dostaw komponentów
- przygotowywanie i dostarczanie komponentów na linie montażowe zgodnie z planem produkcji
- przewożenie i załadunek wyrobów gotowych
- rozmieszczanie wyrobów gotowych na magazynie
- pozostałe prace magazynowe

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w Electrolux
- atrakcyjne wynagrodzenie
- bogaty system premiowania oraz świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne)
- pakiet szkoleniowy i wdrożeniowy
- koszyk benefitów (prywatna opieka medyczna w grupie LUXMED lub karta przedpłacona)
- pracę w systemie 3-zmianowym

OCZEKUJEMY:
- umiejętności obsługi i kierowania wózkiem widłowym wraz z uprawnieniami wydanymi przez UDT – mile widziane
- bardzo dobrej organizacji pracy własnej
- umiejętności logicznego myślenia
- dokładności i zaangażowania w powierzone obowiązki
- współpracy w zespole

Praca u nas to inwestycja we własne bezpieczeństwo - szczególnie dbamy o przestrzeganie zasad BHP!

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.