Operator Wózka Widłowego / Pracownik Magazynu

Electrolux Poland Sp. z o.o.

Siewierz , śląskie

Opis stanowiska pracy

Do Fabryki Suszarek Electrolux w Siewierzu szukamy osób zainteresowanych pracą na czas określony na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO / PRACOWNIK MAGAZYNU

Oferujemy:

- Umowę o pracę  bezpośrednio przez Electrolux!

- Uczciwe warunki zatrudnienia

- Pracę w renomowanej firmie

- Doskonałą organizację pracy

- Atrakcyjny pakiet socjalny: m.in. dofinansowanie do posiłków oraz do dojazdów autobusami pracowniczymi, możliwość zakupu sprzętu AGD w korzystnych cenach, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Wymagania:

• Umiejętność jazdy wózkami widłowymi (poparta uprawnieniami UDT i doświadczeniem)

• Dobra organizacja pracy własnej,

• Logiczne myślenie,

• Umiejętność pracy zespołowej,

Opis stanowiska:

• załadunek i rozładunek towarów

• rozmieszczenie towarów w magazynie

• prace magazynowe

• rozwożenie komponentów na linie produkcyjne

Zainteresowane osoby prosimy o przekazanie aplikacji do Działu Rekrutacji Electrolux w Siewierzu - ul. Warszawska 87

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. )

Prezentacja firmy

Electrolux jest największym na świecie producentem urządzeń gospo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka