operator wózka widłowego - praca także dla osób zaraz po kursie

Randstad Polska Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 22224
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:
  • obsługa wózka widłowego
  • dostarczanie komponentów na linię montażową
  • prace magazynowe

Oczekiwania:
  • ukończony kurs kierowcy wózka widłowego - oferta pracy skierowana także dla osób zaraz po ukończeniu kursu
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością nawiązania długofalowej współpracy z klientem
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o zasięgu międzynarodowym

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)