operator wózka widłowego praca od zaraz

Randstad Polska Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z Katowic, poszukujemy:

Nr ref.: 33517
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Katowice

Zakres obowiązków:
  • obsługa wózka widłowego niskiego lub wysokiego składowania

Oczekiwania:
  • uprawnienia do obsługi wózka
  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość długoterminowego zatrudnienia
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • posiłki regeneracyjne
  • premie kwartalne
  • dobry dojazd z Rudy Śląskiej, Chorzowa, Mikołowa

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)