Operator wózka widłowego - praca na magazynie zf

Work Service Express.

43-300, śląskie

Miejsce pracy: 43-300

Aktualnie dla naszego Klienta ZF w Czechowicach-Dziedzicach poszukujemy:
Operatora Wózka Widłowego

Zadania na stanowisku:
- Prawidłowa identyfikacja w systemie przygotowywanych detali i lokalizacja,
- Lokalizacja transportowanych detali zgodnie z obowiązującą instrukcją BHP,
- Prawidłowe i terminowe zaopatrzenie linii produkcyjnych w materiały, utrzymywanie czystości i porządku na terenie magazynu.

Od Kandydatów oczekujemy:
- mile widziane wykształcenie zawodowe,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- uprawnienie na wózki widłowe,
- dyspozycyjność,
- umiejętność pracy w grupie,
- możliwość pracy w systemie III zmianowym,
- chęć podjęcia zatrudnienia na dłuższy okres czasu.

Oferujemy:
- umowa o pracę tymczasową
- pracę w systemie 3 zmianowym,
- transport pracowniczy: Brzeszcze, Jawiszowice, Stara Wieś, Bestwina, Czechowice-Dziedzice,
- Wynagrodzenie 2000 zł + premie i dodatki,
- Opieka Koordynatora,
- stabilne warunki zatrudnienia,
- terminowość wypłat,
- odzież roboczą,
- szkolenie teoretyczne i praktyczne dla nowych pracowników,
- parking dla pracowników,
- przystanki autobusowe,
- stołówki zakładowe (możliwość wykupienia abonamentu).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.