Operator wózka widłowego pow. 3,5 tony

EuropaJOB Sp. z o.o.

Kraków, 31-515, zagranica

Opis stanowiska pracy

Niemcy, okolice Lipska
Praca od zaraz

Obowiązki:
Operowanie wózkiem czterowidłowym powyżej 3,5 tony w przedsiębiorstwie produkcyjnym. Praca w systemie zmianowym (zmiana ranna i popołudniowa)

Oferujemy:
- możliwość wypracowania do 220 godzin miesięcznie
- wynagrodzenie godzinowe plus dodatki:
25% za pracę w nocy oraz za nadgodziny
50% za pracę w niedziele
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- zagwarantowane zakwaterowanie, płatne przez pracownika

Wymagania

- certyfikat operatora wózka widłowego
- doświadczenie w operowaniu wózkami czterowidłowymi pow. 3,5 tony
- co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- możliwość wyjazdu do pracy własnym samochodem będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka